Малина кетонових харчування

» » Малина кетонових харчування

Малина кетонових харчуванняДоктора Oz каже, що вона займає 90 фунтів свіжою малиною відповідно разова доза малини кетонів.

Минулого тижня доктор Оз натхнений великі дебати endorsing малини кетонових як диво Сжигатель жиру для надання допомоги з втратою ваги. Вага Втрата експерт Lisa Lynn з'явився як гість обговорити як малина кетонів допоміг її клієнтів схуднути. Доктора Oz Далі показано, як доповнення дієта працювали, поставивши повітряних куль, покликаний представляти жирових клітин в рідкий азот, викликаючи повітряні кулі, щоб всохне.

Як випливає з назви, малини кетонових з'єднання присутні в Червоної малини і на USDA список інгредієнтів, які як правило, визнаються як безпечні. Це дає ягоди їх аромат, але природним чином присутні в дуже низьких рівнях.

Як заявила на шоу Доктор Оз, він буде вважати 90 фунтів свіжі ягоди отримати еквівалент суми кетонових, які зустрічаються у вигляді доповнення. Шоу не згадав є, що через це природний дефіциту, малини кетонових знайдені в добавок зазвичай синтезується промислово.

Натисніть тут, щоб купити малина кетонових з офіційного сайту
Однак, дослідження позаду стверджує, що малини кетонів допомогти з втрата ваги є мізерні. Там були два невеликих досліджень, які показують, лабораторних мишей, менш імовірно, щоб набрати вагу, під час додавання малини кетонів в раціоні. Тим не менш, було не плацебо контрольованих досліджень людини.

Малина кетонів впливають на обмін речовин через два механізми, збільшуючи рівні два гормони, norepinerphrine і adiponectin. Збільшення на норадреналіну викликає температури тіла піднятися, викликаючи організму спалювати більше жиру. Малина кетонів також підвищити рівень adiponectin, який є гормон, який допомагає при зниженні рівня глюкози.

Малина кетонових харчування

У менше глюкози в обігу, менш імовірно він буде перетворено на джерело збережених енергії як глікогену. Adiponectin крайней мере часто зустрічається в гладких людей і можуть мати можливі роль у резистентність до інсуліну і діабет.

Натисніть тут, щоб купити малина кетонових з офіційного сайту
Іншими словами, малини кетонових є стимулятором, як так багато інших втрати ваги добавок. Хоча доктора Oz гість описав малини кетонових має необхідності без побічних ефектів, це може збільшити частоту серцевих скорочень і впливають на артеріальний тиск. А також, доктор Khan попереджає малини кетонових побічні ефекти, які могли б вплинути на щитовидної залози. Інші поширені побічні ефекти стимулятори включають труднощі зі сном і агітації.

Крім того, доктор Khan каже, що додатки можуть взаємодіяти з цілий ряд різних ліків і не рекомендував би доповнити будь-кому з діабет, високий кров'яний тиск, астми або які є прийняття антидепресантів. Вона говорить про те, хто-небудь з серйозним захворюванням проконсультуватися з лікарем перед прийомом малини кетонів.

Малина кетонових харчування

У той кінця відрізка доктор Оз додати застереження, доповнити повинна поєднуватися з розумної дієти і регулярні фізичні вправи, які в багато способів звуки, як далеко від диво, представив. Немає ніякої згадки про те, як довго це можна продовжити, приймаючи ці добавки.

Я думаю, що ці продукти буде ефективною тільки протягом короткого періоду часу і в кінцевому підсумку доведеться бути припинено. Якщо втрата ваги досягається технічне обслуговування ваги б необхідні здорової дієти і фізичних вправ.

Натисніть тут, щоб купити малина кетонових з офіційного сайту