תופעות לוואי Acai ברי גמילה

» » תופעות לוואי Acai ברי גמילה

תופעות לוואי Acai ברי גמילהתופעות לוואי של Acai ברי הגמילה. לצום ברי Acai הוא תוסף שם המותג משמש הרזיה וניקוי המעי הגס. שהיא מתיימרת לשרוף שומן ולפעול מדכא תיאבון. הביטוי לצום ברי Acai הוא מונח catchall לטובת לחסידיו אחד של acai ברי תוספי מזון ותזונה ברי acai.

עובדות על Acai ברי לצום

גרגרי האסאי הם פירות יער מאוד מיוחד ויוצא דופן, שנמצאים על זה כדור הארץ. גרגרים אלה לגדול בסביבה יוצאת דופן של יערות האמזונס, לא יכול להיות גדלה בכל מקום או מצב. זהו שיקוי החיים עבור בני אדם ואת הסיבה הבריאות בכושר של הילידים יערות האמזונס.

עם מקורו מובחן גרגרים אלה הינם באמת יוצא דופן, מתנה התרבות האנושית. גרגרים אלה מלאים נוגדי חמצון, חומרים מזינים, ויטמינים ומה לא. יש לו כל רכיב יחיד הוא נדרש על-ידי אותנו לחיים לחיים עם בריא וגוף קול.

ישנם מספר מוצרים ותוספי מזון אשר הופקו באמצעות גרגרי האסאי אלה והוא כזה האלוהי ושימושי תוסף אחד לצום Acai ברי טהור. מוצר זה סוף סוף סיפק לנו אמצעים לטיהור הגוף שלנו באמצעות שיטה טבעית וללא תופעות לוואי. Acai ברי הגמילה היא תוספת מושלמת של גרגרי האסאי מאחר שהוא כולל את אותן הטבות כמו גרגרי האסאי.

המטרה של גמילה ברי acai היא לטהר, לנקות את הגוף מרעלים. Acai ברי תוספי כביכול לרוקן רעלים ועזרה רדיקלים חופשיים יותר במהירות בעוד סיוע בהפחתת שנצבר חלקיקי השומן.

לחץ כאן כדי לקנות לצום ברי Acai מהאתר הרשמי

תופעות לוואי חיובית של Acai ברי גמילה

כמו acai ברי הוא נצרך בצורתו הגולמית, יש כמה יתרונות. האסאי פירות יער מכילים נוגדי חמצון. על פי המועצה מידע מזון בינלאומי, נוגדי חמצון הם "בריא לרכיבי מזון. חמצון, או אובדן של אלקטרון, לפעמים לייצר תגובתי חומרים המכונה רדיקלים חופשיים שיכולים לגרום עקה או נזק לתאים.

נוגדי חמצון, מעצם טבעם, מסוגלים ייצוב רדיקלים חופשיים לפני שהם יכולים להגיב לגרום נזק, בדומה לאופן שבו מאגר מייצבת חומצה כדי לשמור על pH נורמלי. מכיוון חימצון הוא תהליך טבעי בתוך הגוף, איזון עם נוגדי חמצון חייב להתקיים כדי לשמור על הבריאות. ”

עם זאת, פרי האסאי מכיל כמויות נמוכות של נוגדי חמצון מאשר אוכמניות, אוכמניות או ענבי קונקורד, ונוגדי חמצון פחות מאשר ניתן למצוא ביין אדום.

גרגרי האסאי מכיל גם סיבים. סיבים עוזרת לרוקן את הגוף ולשמור על דברים מעבר. אמנם זה לא פונקציה לניקוי, סיבים עוזרת לשמור על הגוף רגיל.

תופעות הלוואי השליליות של Acai ברי לצום

אם אתם נוטלים תוסף acai, הנושא של מערכת ההפעלה של תופעות לוואי שליליות לצום ברי Acai מגיע ממרכיבים נוספים במוצר. לעיתים המוצרים acai מכילים קפאין. היתרון של קפאין הוא שמגבירה אנרגיה. החיסרון הוא הקפאין הוא ממכר. אם היית להפסקת מההתמכרות, סביר להניח, היה ניסיון כאבי ראש, השני למשוך את הסימפטומים. בנוסף, קפאין עלול לגרום עצבנות, הפרעות שינה, דפיקות לב אפילו אם אתם צורכים יותר מדי.

כמה תוספי acai מכילים צמחי מרפא סיניים, אשר יכול לגרום השפעה משלשל חמורה. אם נלקח במשך תקופה ארוכה, אלה יכולים לגרום נזק חמור. בנוסף, אם נלקח באופן שגוי, או על-ידי אנשים שיש להם בעיות אחרות, מרכיבים אלו יכולים לגרום לשלשולים.

על-פי WebMD, אנשים עם אלרגיות אבקה עשוי להיות רגיש אסאי מוצרים. באופן דומה, אם יש לך אלרגיות ברי, אתה רוצה להיות זהיר בעת ניסיון ברי acai.

לחץ כאן כדי לקנות לצום ברי Acai מהאתר הרשמי

אזהרות

כמה מוצרים acai מכילים מרכיבים משלשל ממריץ. מרכיבים אלו כוללים סנה עלה סגרדה לנבוח. סנה עלה לא רק מייצר אפקט משלשל חזק, אבל זה גם ממכר, כלומר שיהיה עליך יותר לאורך זמן כדי לייצר אותם אפקטים. יש גם האפשרות כי לאחר שימוש ארוך טווח, לא ניתן יהיה לקיים פעולת מעיים בלי הסיוע של סנה עלה, סגרדה הקליפה.

מחקר על Acai ברי גמילה

בעוד מחקרים ראשוניים הראו כי acai ברי יש השפעה על לוקמיה אחרים תאים סרטניים, מחקר זה לא רב, לא בהכרח תואמים לשיטות מחקר חוקי מסורתי. בהמשך המחקר המדעי יש צורך לקבוע את האמיתי תכונות הריפוי של ברי acai, תופעות לוואי של לצום ברי Acai.

תופעות לוואי Acai ברי גמילה

לחץ כאן כדי לקנות לצום ברי Acai מהאתר הרשמי