Ahududu Keton Beslenme

» » Ahududu Keton Beslenme

Ahududu Keton BeslenmeDr Oz ahududu ketonlar tek bir doz eşleşecek şekilde taze ahududu 90 kilo alır diyor.

Geçen hafta Dr Oz Kilo kaybı ile yardımcı olmak için bir mucize yağ yakıcı olarak onaylama ahududu keton tarafından büyük bir tartışma yarattı. Nasıl ahududu ketonlar görüşmek üzere misafir kilo onun müşterilerine yardım etmiş gibi kilo kaybı uzman Lisa Lynn ortaya çıktı. Dr Oz daha ne kadar yağ hücrelerinin sıvı azot buruşmak kadar balon neden göstermek amacıyla hava balonu yerleştirerek diyet takviyesi çalıştı gösterilmektedir.

Adından da anlaşılacağı gibi ahududu keton Kırmızı Ahududu bileşik bir mevcut olduğunu ve genellikle kabul edilmektedir malzemelerin USDA listesi güvenli olarak. O çilek onların aroma verir, ama doğal olarak çok düşük seviyeleri yoksa.

Dr Oz Show belirtildiği gibi bu ek formunda bulunan keton eşdeğer miktarda elde etmek için taze çilek 90 kilo sürer. Ne göstermek bahsetmiyorlar bu doğal azlığı, ek bulundu ahududu keton genellikle endüstriyel sentezlenir emin olduğunu.

Ahududu keton resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
Ancak, araştırma ahududu ketonlar kilo kaybı ile yardım talepleri arkasında yetersiz. Laboratuvar farelerde kilo ahududu keton besinleri için eklerken olasılığını gösteren iki küçük çalışma yapılmıştır. Ancak, hiçbir plasebo-kontrollü çalışmalar insan olmuştur.

Ahududu ketonlar iki hormon, norepinerphrine ve adiponektin düzeyleri artırarak iki mekanizmalar yoluyla metabolizma etkiler. Norepinefrin artırarak yükselmeye, vücut sıcaklığı vücut daha fazla yağ yakmak için neden neden olur. Ahududu ketonlar da şekeri düşürücü yardımcı olan bir hormondur adiponektin düzeyleri artırmak.

Ahududu Keton Beslenme

Glikoz dolaşan daha az daha az muhtemel o glikojen gibi bir depolanan enerji kaynağı haline dönüştürülür. Adiponektin obez kişilerde az sık görülürler ve insülin direnci ve diyabet olası bir rolü olabilir.

Ahududu keton resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın
Başka bir deyişle, ahududu keton pek çok diğer kilo kaybı takviyeleri gibi bir uyarıcı olduğunu. Ne kadar Dr Oz Konuk ahududu keton hiçbir yan etkisi olan, o kalp hızı artırmak ve kan basıncını etkiler. Yanı sıra, Dr Khan uyarılar tiroid etkileyebilir ahududu keton yan etkiler. Diğer yaygın yan etkileri uyarıcıların zorluk uyku ve ajitasyon dahil.

Buna ek olarak, Dr Khan ek farklı ilaçları bir dizi ile etkileşime girebilir ve ek şeker hastalığı, yüksek tansiyon, astım veya kim antidepresanlar alıyor olan herkese tavsiye etmem diyor. O ciddi bir sağlık sorunu olan herkes bir doktor ile Ahududu ketonlar çekmeden önce danışın göstermektedir.

Ahududu Keton Beslenme

Segment o zaman sonunda, Dr Oz ek bir mantıklı diyet ve düzenli egzersiz, hangi birçok yolu ses feryat tanıttı mucize gibi birleştirilmelidir ihtar ekleyin. Ayrıca ne kadar bu ek alarak devam etmek güvenlidir ve hiçbir söz olduğunu.

Ben bu ürünler sadece kısa bir süre için etkin olacak ve sonunda üretilmiyor olması olurdu düşünmek istiyorum. Eğer kilo kaybı elde kilo bakım gereken sağlıklı beslenme ve egzersiz.

Ahududu keton resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın