Aveņu Ketona Uzturs

» » Aveņu Ketona Uzturs

Aveņu Ketona UztursDr Oz saka, ka tas aizņem 90 mārciņas svaigu aveņu saskaņot vienas devas aveņu ketoniem.

Pagājušajā nedēļā Dr Oz izraisīja lielas debates ar kompetento aveņu ketona kā brīnumu tauku deglis, lai palīdzētu ar svara zudumu. Svars loss eksperts Lisa Lynn parādījās kā viesis apspriest kā aveņu ketoniem palīdzēja viņas klientiem zaudēt svaru. Dr Oz tālāk ilustrē, kā papildināt uzturu strādāja, ievietojot gaisa baloni, kas domāts, lai šķidrā slāpekļa baloni sačokurot izraisa tauku šūnās attēlo.

Kā liecina nosaukums, aveņu ketona ir barības atrodas sarkanās avenes un USDA saraksts sastāvdaļām, kas ir vispāratzīti kā drošs. Tas dod ogas savu aromātu, bet ir dabiski klātesoša ļoti mazos apjomos.

Kā minēts šovā Dr Oz, paies 90 svaigas ogas saņemt ekvivalentu summu ketonu, kas atrodams formā piemaksu mārciņas. Parādīt neminēja ir, ka sakarā ar šo dabas trūkums, aveņu ketona atrodami bagātinātāji ir parasti sintezēta rūpnieciski.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa
Tomēr pētījumi aiz apgalvo, ka aveņu ketoniem palīdzēt ar svara zudumu ir trūcīgi. Ir bijuši divi mazo pētījumi rāda laboratorijas pelēm ir mazāk ticams, svarā, pievienojot aveņu ketoniem viņu uzturu. Tomēr ir bijuši placebo kontrolēti pētījumi attiecībā uz cilvēkiem.

Aveņu ketoniem ietekmē vielmaiņu pa divi mehānismi, palielinot divi hormoni, norepinerphrine un adiponectin līmeņiem. Palielinot norepinefrīna izraisa ķermeņa temperatūra pieaugs, liekot organismam sadedzināt vairāk tauku. Aveņu ketoniem arī palielināt līmeni adiponectin, kas ir hormonu, kas palīdz samazināt glikozes līmeni.

Aveņu Ketona Uzturs

Mazāk cirkulē glikozes, jo mazāk iespējams tā tiks pārvērsta uzkrātās enerģijas avota, piemēram, glycogen. Adiponectin vismazāk bieži ir atrodams aptaukošanās cilvēki un var būt iespējama loma insulīna rezistenci un diabētu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa
Citiem vārdiem sakot, aveņu ketona ir stimulējošs, kā tik daudz svara zudums bagātinātājiem. Kaut arī Dr Oz Viesu aprakstīts aveņu ketona ir ņemot nekādas blakusparādības, tas var palielināt sirdsdarbības ātrumam un ietekmē asinsspiedienu. Kā arī doktors Khan brīdina aveņu ketona blakusparādības, kas varētu ietekmēt vairogdziedzera. Citi stimulanti izplatītus blakusefektus ietver grūtības guļamvagonos un uzbudinājums.

Turklāt Dr Khan saka, ka Papildinājums var mijiedarboties ar vairākiem dažādiem medikamentiem, un nebūtu ieteicams papildināt ikvienam ar cukura diabētu, augsts asinsspiediens, astma vai kas lieto antidepresantus. Viņa norāda, ka ikviens, kuru veselības stāvoklis ir nopietns konsultēties ar ārstu pirms aveņu ketoniem.

Aveņu Ketona Uzturs

Tad beigās segmenta Dr Oz pievienot brīdinājumu, ka papildmaksājuma jāapvieno ar saprātīgi uzturs un regulāras fiziskās aktivitātes, kas daudzus veidus, kā izklausās kā tālīna ieviesa brīnumu. Nav arī minēts, cik ilgi to var droši turpināt ņemot šo piemaksu.

Varētu domāt, ka šie produkti būtu spēkā tikai īsu laiku un galu galā būtu jāpārtrauc. Ja ir sasniegti svara zudums svara uzturēšanai būtu nepieciešami veselīgu diētu un fiziskiem vingrinājumiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos aveņu ketona no oficiālā mājas lapa