Blakusparādības Acai Ogu Detox

» » Blakusparādības Acai Ogu Detox

Blakusparādības Acai Ogu DetoxAcai blakusparādības ogu Detox. Acai Berry Detox ir zīmola nosaukumu papildināt izmantošanai svara zudums un resnās zarnas tīrīšana. Tā apgalvo, ka dedzināt taukus un darboties kā ēstgribas nomācošas. Acai Berry Detox frāze ir viens ieguvums apliecinātu acai berry bagātinātāji un acai berry Diēta catchall termiņš.

Fakti par Acai Berry Detox

Acai ogas ir ļoti īpaša un neparasta ogas, kas atrodas uz šīs planētas zemes. Šīs ogas aug Amazones mežos izņēmuma vidē un nav audzis citā vietā vai stāvoklī. Tas ir mikstūra dzīvi cilvēkiem un Amazones mežu iedzimtie piemērots veselības dēļ.

Ar savu atšķirīgu izcelsmi šīs ogas ir patiesi ārkārtas un dāvanu cilvēku civilizācija. Šīs ogas ir piepildīta ar antioksidantiem, uzturvielas, vitamīni un ko ne. tas ir ik pēc atsevišķas sastāvdaļas, kas dzīvo dzīvi ar veselīgu un skaņas ķermeņa mums ir nepieciešama.

Pastāv virkne produktu un papildinājumiem, kas ir ražoti, izmantojot šīs Acai ogas, un viena šāda dievišķo un noderīgs papildinājums ir tīra Acai ogu Detox. Šis produkts ir beidzot mums pagādāji detoksicēt mūsu organismā caur dabas metodi un bez jebkāda blakusparādība nozīmē. Acai ogu detox ir ideāls papildinājums par Acai ogas, jo tai ir tādas pašas priekšrocības, piemēram, ka Acai ogas.

Acai ogu detox mērķis tīrīt un detoksicēt ķermeni. Acai ogu piedevas domājams palīdzēt viļņi, toksīnus un brīvos radikāļus ātri savukārt uzkrātais palīdzot likvidēt tauku daļiņas.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu Detox no oficiālā mājas lapa

Pozitīvs blakusparādības Acai Berry Detox

Kā acai ogu patērē neapstrādātā veidā, ir dažas priekšrocības. Acai ogas satur antioksidantus. Saskaņā ar starptautiskā pārtikas informācijas Padome, antioksidanti ir "veselīgs pārtikas sastāvdaļas. Oksidācijas vai zaudēšana elektrons, dažkārt var radīt reaktīvas vielas sauc par brīvajiem radikāļiem, kas var izraisīt oksidatīvo stresu vai bojājumu šūnās.

Antioksidanti, pēc sava rakstura spēj stabilizēt brīvos radikāļus, pirms tie var reaģēt un kaitēt daudz tāpat kā buferis stabilizē skābi, lai uzturētu normālu pH. Tā oksidēšanās ir dabiskas izcelsmes procesu struktūrvienībā, līdzsvaru ar antioksidantiem ir jāpastāv uzturēt veselību. ”

Tomēr acai ogu satur antioksidantu nekā mellenes, kazenes vai Concord vīnogu un mazāk antioksidantu nekā var atrast sarkanvīna zemākas summas.

Acai ogas satur arī šķiedrvielu. Fiber palīdz Ausma, organismā un uzturēt lietas virzās. Kamēr tas nav tīrīšanas funkcija, fiber palīdz saglabāt ķermeņa regulāri.

Negatīvas blakusparādības Acai Berry Detox

Ja jūs lietojat acai papildināt, Acai Berry Detox negatīvas blakusparādības os jautājums nāk no produkta papildu sastāvdaļas. Dažreiz acai produkti satur kofeīnu. Kofeīns priekšrocība ir tā, tas palielina enerģiju. Negatīvie ir kofeīns pieradumu. Ja tu būtu, lai pārtrauktu auksto Turciju, jums visdrīzāk rodas galvassāpes un otru atsaukt simptomi. Turklāt kofeīns var izraisīt jitters, miega traucējumi un pat sirds sirdsklauves, ja tu patērē pārāk daudz.

Daži acai piedevas satur ķīniešu garšaugi, kas var izraisīt smagu caureju veicinoša iedarbība. Ja ņem ilgu laika posmu, tās var radīt nopietnu kaitējumu. Turklāt, ja veikti nepareizi, vai arī cilvēki, kuri ir citas problēmas, šīs sastāvdaļas var izraisīt caureju.

Saskaņā ar WebMD, cilvēkiem ar ziedputekšņu alerģiju var būt jutīgas pret Acai produktu. Tāpat, ja jums ir ogu alerģijas, jūs vēlaties būt uzmanīgiem, kad mēģināt acai ogu.

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu Detox no oficiālā mājas lapa

Brīdinājumi

Daži acai produkti satur stimulantu caureju sastāvdaļas. Šīs sastāvdaļas ietver senna leaf un sagrada mizu. Senna leaf ne tikai rada spēcīgu caureju veicinoša iedarbība, bet tas ir arī atkarību nozīmē, ka jums būs nepieciešams vairāk no tā laika gaitā, lai ražotu tādas pašas sekas. Pastāv arī iespēja, ka pēc ilgtermiņa lietošanas, jums nebūs iespēja ir zarnu kustība bez atbalsta senna leaf un sagrada mizu.

Pētījumi par Acai Berry Detox

Kamēr ārkārtējā gadījumā iepriekšēju pētījumu liecina, ka acai ogu ir ietekme uz leikēmijas un citas vēža šūnas, šis pētījums nav plaša un nebūt neatbilst derīgu tradicionālās pētniecības praksi. Zinātniskā pētniecība ir vajadzīga turpmāka noteikt patieso ārstnieciskās īpašības acai ogu un Blakusparādības Acai Berry Detox.

Blakusparādības Acai Ogu Detox

Uzklikšķināt šeit, lai Pirkt Acai ogu Detox no oficiālā mājas lapa