Malinový Ketón Výživa

» » Malinový Ketón Výživa

Malinový Ketón VýživaDr Oz hovorí, to trvá 90 libier čerstvých malín na zápas jednu dávku ketóny maliny.

Minulý týždeň Dr Oz vyvolala rozsiahlejšiu diskusiu schvaľuje Malina ketón ako tuk horák zázrak na pomoc pri chudnutí. Hmotnosť strata expert Lisa Lynn sa objavil ako hosť diskutovať ako Malina ketóny pomohol jej klientov schudnúť. Dr Oz ďalej dokazuje, ako doplnok stravy pracoval tým chcel reprezentovať tukové bunky v kvapalnom dusíku spôsobuje balóny scvrkávajú balónov.

Ako už názov napovedá, Malinový ketón zlúčenina nachádza v červených malín a je na USDA zoznam zložiek, ktoré sú všeobecne uznávané ako bezpečné. To dáva plody ich arómu, ale je prirodzene prítomný vo veľmi nízkych úrovniach.

Ako uviedol na Show Dr Oz, by to trvať 90 libier čerstvých bobúľ dostať ekvivalentné množstvo ketón, ktorá sa nachádza v úradnému forme. Čo show nespomenul je, že kvôli tejto prírodné nedostatku, Malinový ketón našiel v doplnkoch je zvyčajne syntetizovaný priemyselne.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky
Výskumu za tvrdenia, že ketóny maliny pomôcť pri chudnutí je však mizivá. Tam boli dve malé štúdie, ktoré ukazujú laboratórnych myší sú menej pravdepodobné, že pri pridávaní ketóny maliny do ich stravy na váhe. Avšak, tam boli žiadne placebom-kontrolovanej štúdie ľudí.

Ketóny maliny ovplyvniť metabolizmus cez dva mechanizmy zvýšením úrovne dva hormóny, norepinerphrine a adiponectin. Zvýšenie noradrenalínu spôsobuje telesnej teploty stúpať, spôsobuje tela spáliť viac tukov. Ketóny maliny tiež zvýšiť hladinu adiponectin, čo je hormón, ktorý pomáha pri znižovaní hladiny glukózy.

Malinový Ketón Výživa

Menej cirkulujúcej glukóza, menej pravdepodobné, že bude prevedený do zdroja uloženú energiu ako glykogén. Adiponectin je najmenej často u obéznych ľudí a môže mať možná úloha hrať v inzulínovej rezistencie a cukrovky.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky
Inými slovami, Malinový ketón je stimulant, ako toľko iných Chudnutie doplnky. Hoci Dr Oz Hodnotenie opísané Malina ketón má mať žiadne vedľajšie účinky, môže zvýšiť srdcovú frekvenciu a vplyv na krvný tlak. Aj Dr Chán varuje Malina ketón nežiaducich účinkov, ktoré by mohli ovplyvniť štítnej žľazy. Ďalšie časté vedľajšie účinky stimulanty patria problémy so spánkom a nepokoj.

Navyše, Dr Chán hovorí, že dodatok môže komunikovať s množstvom rôznych liekov a neodporúčam dodatku komukoľvek s diabetes, vysoký krvný tlak, astmu alebo kto berie antidepresíva. Ona navrhuje, že niekto s vážny zdravotný stav konzultovať s lekárom pred prijatím ketóny maliny.

Malinový Ketón Výživa

Potom konci segmentu, Dr Oz pridať varovanie, aby dodatok mal byť kombinovaný s rozumnou stravou a pravidelným cvičením, ktoré v mnohých ohľadoch znie ako ďaleko od zázrak predstavený. Tam je tiež žiadna zmienka o ako dlho je bezpečné pokračovať, pričom tento dodatok.

Myslím, že tieto výrobky by byť účinné iba na krátky čas a nakoniec museli byť prerušené. Ak dosiahne chudnutie weight údržba by vyžadovali zdravou stravou a cvičením.

Kliknite tu kúpiť Malina ketón z oficiálnej webovej stránky