Raspberry Keton Výživa

» » Raspberry Keton Výživa

Raspberry Keton VýživaDr. Oz říká, že to trvá 90 kilo čerstvých malin, aby odpovídala jedna dávka Malina ketony.

Minulý týden Dr. Oz vyvolala zásadní debatu potvrzující raspberry keton jako spalovač tuků zázrak na pomoc při hubnutí. Hmotnost ztráty expert Lisa Lynn se objevila jako host diskutovat jak Malina ketony pomohla svým klientům hubnout. Dr. Oz dále ilustrovat, jak doplněk stravy pracoval umístěním balónů představovat tukové buňky v kapalném dusíku způsobuje balóny scvrkávat.

Jak už název napovídá, raspberry keton je látka přítomna v červené maliny a je na USDA seznamu složek, které jsou všeobecně uznávané jako bezpečné. To dává bobule aroma, ale je přirozeně přítomen ve velmi nízké úrovni.

Jak je uvedeno na Dr. Oz Show, by trvalo 90 liber čerstvých bobulí získat odpovídající výši keton, která se nachází v podobě doplatku. Show neřekl je, že kvůli této přírodní nedostatek, raspberry keton v stravy je obvykle syntetizován průmyslově.

Chcete-li koupit Raspberry keton od oficiální internetové stránky
Výzkum za nároky, které Malina ketony pomoci při hubnutí je však mizivé. Tam byly dvě malé studie prokazují, že laboratorní myši jsou méně pravděpodobné, že přibírání na váze při přidávání Malina ketony do jejich stravy. Však už nebyly žádné placebo kontrolované studie lidí.

Malinové ketony ovlivňují metabolismus prostřednictvím dvou mechanismů zvýšením úrovně dvou hormonů, norepinerphrine a adiponektinu. Zvětšení noradrenalin způsobí tělesné teploty porostou, což tělo spalovat více tuku. Malinové ketony také zvýšení hladiny adiponektinu, což je hormon, který pomáhá při snižování hladiny glukózy.

Raspberry Keton Výživa

Méně glukózy v oběhu, tím méně pravděpodobné že bude převeden na zdroj energie jako glykogen. Adiponektinu se nachází nejméně často u obézních lidí a může mít možnou roli hrát v inzulínové rezistence a diabetes.

Chcete-li koupit Raspberry keton od oficiální internetové stránky
Jinými slovy raspberry keton je stimulant, jako tolik jiných hubnutí doplňků. Ačkoli popsal Dr. Oz hodnocení raspberry keton nemá mít žádné vedlejší účinky, může zvýšit srdeční frekvence a vliv na krevní tlak. Také Dr. Chán varuje raspberry keton vedlejší účinky, které by mohly ovlivnit štítnou žlázu. Jiné běžné vedlejší účinky amfetaminu patří nespavost a neklid.

Navíc Dr. Chán říká, že doplněk může spolupracovat s řadou různých léků a nedoporučoval dodatku každému, kdo má cukrovku, vysoký krevní tlak, astma nebo kdo bere antidepresiva. To naznačuje, že každý, kdo s vážný zdravotní stav konzultovat s lékařem před přijetím Malina ketony.

Raspberry Keton Výživa

Pak konci segmentu Dr. Oz přidat varování, že příplatek by měl společně s rozumnou dietou a pravidelným cvičením, které v mnoha ohledech zní jako far cry od zázrak představil. Nechybí žádná zmínka o jak dlouho je to bezpečně pokračovat v užívání tohoto dodatku.

Řekl bych, že tyto výrobky by být efektivní pouze po krátkou dobu a nakonec by musel být přerušena. Je-li ztráta hmotnosti je dosaženo hmotnosti údržby by vyžaduje zdravou stravou a cvičením.

Chcete-li koupit Raspberry keton od oficiální internetové stránky