Roheline Kohvi Dieet

» » Roheline Kohvi Dieet

Roheline Kohvi DieetRohelised kohvioad Extract on Objekte Dr Oz jt on looduslik, terve, ja tõhus viis aidata, kaotavad need liigsed. Rohelised kohvioad Extract on kohvioad, mis tähendab, et see on kõige mõjusamaks chlorogenic happe puhtaim ja rawest vorm. Chlorogenic hape on võtmetähtsusega, et uuringud näitavad aitab aeglustub release suhkru verre ja suhkrut, rasva põletamine.

Miks mitte lihtsalt juua kohvi? Üle 400 kraadi Fahrenheiti valmistuda, mida me armastame meie tassi kell on Röstitud kohvioad. Protsess muudab värvi, aroomi ja mis kõige tähtsam toiteväärtust, eriti väärtuslik ja tugev chlorogenic hapet, mis teebki kaalulangus võimalik.

Hea uudis on see, et sa saaksid rohelised kohvioad ekstrakti kapslid teie hommikul tassi kohvi jaoks parim nii maailmad.

Mis on rohelised kohvioad ja see on tõhus?

Väga lihtsalt öeldes, roheliste kohviubade on kohvi oad, mis on värske ja on olnud röstitud; Me pruulima hommikul kohvi röstitud ja see on põhjus, miks see pruun, selle asemel, et roheline. Töötlemata kohviube loomulikult sisaldavad ühend nimega Chlorogenic hapet, mis on aktiivne ühend rohelised kohvioad kaalulangus. Kohviubade röstimise hävitab Cholorgenic hape.

Hiljutised kliinilised uuringud ja katsed, on näidanud, et kindla koostisega Chologenic happe ja kofeiini on efektiivne kaalulangus. Ühe konkreetse uuringu järgnes 16 inimest (koos on kehamassi indeks 25-30%) ja 22 kuni 46 aastat vanad. Uuringus osalejad olid jälgida 22 nädalat ja osalejate toitumise ja treeningu olid rangelt jälgida kogu uuring. Osalejad sõid keskmiselt 2400 kalorit päevas ja oli 400 kalorit, Kalorikulu kusagil lähedal kehakaalu langetamiseks vajalikku taset.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

Kuidas rohelised kohvioad Dieet toimib?

Kaalulangus-rohelised kohvioad on olnud Näita rasva imendumist pärsivad ja stimuleerib ka rasva ainevahetust maksa, aktiveerimise nii suuri toetajaid kehakaalu alandamiseks.

Chlorogenic happe leida rohelised kohvioad on looduslik phytochemical, mis on leitud taimi, leidub hulgaliselt väga kõrges kontsentratsioonis rohelised kohvioad. See on leitud, et pärssida vabastada glükoosi verre, eriti pärast sööki ning tundub, et aidata inimestel kaalust alla võtta selle tulemusena.

Roheline Kohvi Dieet

Chlorogenic hape võib olla võimeline esile keha rasva kadu, suurendades keha soojust, mida toodetakse, soodustades termogeneesi, looduslik põletavad rasva energia. Usutakse ka vähendada uusi rasvarakkude oma ülemuse antioksüdant mõju tõttu põlvkonna.

Chlorogenic hape ei ilmu imendub peensooles ja ei ole tegelikult avastatakse plasma pärast allaneelamist. Usutakse, et Chlorogenic hape võib siduda teatavate ühendite ja seetõttu takistab rasva imendumist. Tulemused on kooskõlas inimeste ja loomade uuringud ja soovitan rohelised kohvioad on tõhus vahend, mis tahes kaalu vähendamise kava ja võib olla eriti edukas pre-obese täiskasvanutel kaalu alandamine.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

Kui palju võtta päevas?

Parimate tulemuste saavutamiseks tuleks võtta vähemalt 800mg vähemalt 30 minutit enne iga sööki, vähemalt kaks korda päevas. Sest roheline kohvi on toidu ja ei ole kahjulikke kõrvaltoimeid teatati uuring, mõned toitumisspetsialistid soovitavad võtta 2 kapslit enne igat sööki! Soovitame osta puhtamal kujul rohelised kohvioad kapslid, mis sisaldavad absoluutselt ei ole lisaained või täiteaineid – sellepärast soovitame puhas tervis loomulik 400mg rohelised kohvioad kapslit.

Roheline Kohvi Dieet

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

Mis kasu roheline kohvi toit andma?

Üldise tervise -paljud polüfenoolid lapselt antioksüdante. Chlorogenic hape on polyphenol, mis on näidanud, et neutraliseerida mitut liiki kantserogeensed ühendid, enne kui nad võivad kahjustada DNA, takistades sellega mutatsioonide esinemise ja haigust põhjustavaid.

Südame-veresoonkonna tervisele – kõrge homotsüsteiini kontsentratsioon veres on südame-veresoonkonna haiguste riski näitaja. Chlorogenic hape on näidanud, et abi kokku plasma homotsüsteiini taseme langus need, kes tarvitavad Chlorogenic happe kliiniliste uuringute tegemise ajal.

Chlorogenic hape on ka näidanud raviks hüpertensiooniga. Neutraliseerivad vabu radikaale ja regenereeriv E-vitamiini, rohelised kohvioad on näidatud pidurdamiseks lipiidide ja LDL lagunemine, edendades seeläbi optimaalse südame-veresoonkonna tervisele.

Vererõhk (süstoolne ja diastoolne) on näidanud ka kliiniliste uuringute Chlorogenic happe allaneelamise ajal oluliselt vähenema. Kliiniliste uuringute tegemise ajal ei olnud mingit vahet kehamassiindeks ja pulsisageduse katserühma ega ilmse kõrvaltoimeid tuvastati. See pärsib ka oksüdatsiooni madala tihedusega lipoproteiin (LDL) või halb kolesterool, mis võib kahjustada arterite ja kiirendab ateroskleroosi. Piirata selles protsessis on mõelnud, et aidata ennetada südame-veresoonkonna haigused.

Terve veresuhkru taset – Chlorogenic hape on touted toetades terve veresuhkru taset. Rahvastiku-uuringute arvu kindlaks Chlorogenic acid kasutajate on oluliselt vähem tõenäoline, et saada liik 2 diabeet. Edasised uuringud on soovitanud selle põhjuseks on Chlorogenic happe mõju glükoosi ainevahetuse. Glükoos on talletatud maksa glükogeeni, mis on pikk, hargnenud ahelaga lahustumatu glükoosi molekulid nimega polüsahhariid. Protsessi nimetatakse glycogenolysis, ensüümi glükoos-6-fosfataas Pressiteated vaba glükoosi vereringesse, kus ta ringleb erinevates organites. Kui glycogenolysis on pärsitud, keha saab energia rasvarakkude. See vähendab glükoosi taset veres, aitab vähendada sümptomeid. Samuti vähendada rasva kaupluste arv toob kaasa kaalulangus.

Kombineeritud kasu kaalulangus, südame-veresoonkonna tervise, tervisliku veresuhkru taset ja üldist haiguste ennetamise tõttu kõrge antioksüdantide ja rohelised kohvioad kõik toimib sünergistlikult toetada tervislikumaks, õnnelikumad ja rohkem elava teile!

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel