Vaarika Ketoon Toitumine

» » Vaarika Ketoon Toitumine

Vaarika Ketoon ToitumineDr Oz ütleb, kulub 90 kilo värskeid vaarikaid Vaarika ketoonid ühekordse annuse sobitada.

Eelmisel nädalal Dr Oz algatanud ulatusliku mõttevahetuse endorsing Vaarika ketoon on ime rasva kirjutaja abi kaalulangus. Massi kadu eksperdi Lisa Lynn ilmunud nagu külaline arutada kuidas Vaarika ketoonid aitas oma klientidele kaalust alla võtta. Dr Oz on veel kujutatud, kuidas toitumine täiendada töötas pannes õhuga õhupallides mõeldud esindada rasvarakkude vedel lämmastik põhjustab õhupallid närtsima.

Nagu nimigi ütleb, Vaarika ketoon on ühend esineb punane vaarikad ja USDA loetelu koostisosadest, mis on üldiselt tunnustatud nii ohutu. See annab marjad oma lõhn, kuid esineb looduslikult väga madalal tasemel.

Dr Oz show nagu oleks võtta 90 kilo värskeid marju saada samaväärne kogus ketoon, mis on leitud täiendada vormi. Näita ei maininud on, et kuna see loomulik, Vaarika ketoon leitud toidulisandid on tavaliselt sünteesitud tööstuslikult.

Vajuta siia, et osta Vaarika ketoon ametlikul kodulehel
Teadus behind väidab, et Vaarika ketoonid aidata kaalulangus on siiski väga vähe. On olnud kaks vδikest uuringud, mis on nähtaval, labori hiirtel on vähem tõenäoline, et kaalutõus, Vaarika ketoonid lisamisel oma dieeti. Siiski on olnud inimeste platseebo-kontrollitud uuringud.

Vaarika ketoonid mõjutada ainevahetuse kaudu kaks mehhanismi suurendades kahte hormooni, norepinerphrine ja adiponectin. Suurendamine ning noradrenaliini põhjustab Kehatemperatuuri tõusu, põhjustades keha põletada rohkem rasva. Vaarika ketoonid suurendada ka tase adiponectin, mis on hormoon, mis aitab vähendada glükoosi tase.

Vaarika Ketoon Toitumine

On vähem ringleva glükoosi, vähem tõenäoline see konverteeritakse salvestatud energia allikat nagu glükogeeni. Adiponectin on leitud kõige harvemini rasvunud inimesi ja võib-olla võimalik roll insuliiniresistentsuse ja diabeet.

Vajuta siia, et osta Vaarika ketoon ametlikul kodulehel
Teisisõnu, Vaarika ketoon on stimulant, nagu nii paljud teised kaalulangus toidulisandeid. Kuigi Dr Oz Külastajate kirjeldatud Vaarika ketoon on, millel ei ole kõrvaltoimeid, võib suurendada südame löögisagedust ja vererõhku mõjutada. Samuti, Dr Khan hoiatab Vaarika ketoon kõrvaltoimeid, mis võivad mõjutada kilpnäärme. Teised sagedasemad kõrvaltoimed stimulantide hulka unehäired ja agitatsioon.

Lisaks Dr Khan ütleb, et lisatoetust võib suhelda mitmeid erinevaid ravimeid ja ei soovitaks täiendada igaüks, kellel on diabeet, kõrge vererõhk, astma või kes on võtnud antidepressante. Ta soovitab, et kõik, kellel on tõsine meditsiiniline seisund konsulteerida arstiga enne Vaarika ketoonid.

Vaarika Ketoon Toitumine

Siis lõpus segmendi Dr Oz lisada hoiatus, et täiendada tuleks kombineerida mõistlik toitumine ja korrapärane kehaline, mis palju võimalusi kõlab nagu ime, tutvustas kaugel. Ei ole ka küsimus, kui kaua on ohutu jätkata, võttes selle lisasumma.

Ma arvan, et need tooted oleks tõhus ainult lühikest aega ja võib lõpetada. Kui kaalulangus on saavutatud kehakaalu säilitamiseks oleks nõudnud terve dieedi ja kehaliste harjutustega.

Vajuta siia, et osta Vaarika ketoon ametlikul kodulehel