Yeşil Kahve Diyet

» » Yeşil Kahve Diyet

Yeşil Kahve DiyetYeşil kahve çekirdeği özü Dr Oz ve diğerleri tarafından bir doğal, sağlıklı ve bu ekstra kilo kaybetmek yardımcı olmak için etkili yol olarak yer almıştır. Yeşil kahve çekirdeği özü saf ve rawest klorojenik asit için en güçlü olduğu anlamına gelen kahve çekirdeği şeklidir. Klorojenik asit çalışmalar şeker, yağ yakma ve kanda şeker sürümüne yavaşlama ile yardımcı olan temel maddedir.

Neden sadece kahve içmek? Kahve çekirdeği üzerinde 400 derece bizim Kupası'nda ne aşk için hazırlamak için Fahrenheit kavrulmuş. İşlem rengi, kokusu ve en önemlisi besin içeriği, özellikle kilo kaybı mümkün kılan değerli ve güçlü klorojenik asit değiştirir.

Müjde ile her iki dünyanın en iyi kahve sabah fincan yeşil kahve çekirdeği özü kapsül alabilir 's.

Yeşil kahve çekirdeği nedir ve etkili olduğunu?

Çok sade bir şekilde koymak, yeşil kahve çekirdekleri taze kahve çekirdekleri olan ve olmayan kavrulmuş; Biz demleyip sabah kahve kavrulmuş ve bu yüzden o kahverengi, yeşil yerine. Çiğ kahve çekirdekleri doğal yeşil kahve çekirdekleri içinde bileşik etkin kilo kaybı klorojenik asit olarak adlandırılan bileşik içerir. Kahve çekirdekleri Kavurma Cholorgenic asit yok eder.

Son klinik araştırmalar ve çalışmalar Chologenic asit ve kafein belirli birleşimi için kilo kaybı etkili olduğunu göstermiştir. Bir özel eğitim takip (ile vücut kitle indeksi arasında % 25 ve % 30) 16 kişi arasında 22-46 yaşında. Çalışmaya katılanların 22 hafta boyunca takip ve katılımcıların diyet ve egzersiz kesinlikle çalışma takip. Katılımcılar ortalama günde 2.400 kalori yedik ve 400 kalori, kalori harcama hiçbir yerde kilo kaybı için gerekli düzeyde yakınındaki vardı.

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Yeşil kahve çekirdeği diyet nasıl çalışır?

Kilo kaybı-yeşil kahve çekirdeği yağ emilimini engelleyen ve ayrıca karaciğerde yağ metabolizması aktivasyonu iki önemli destekçileri ağırlık azaltma teşvik göstermek olmuştur.

Yeşil kahve çekirdekleri içinde bulunan klorojenik asit tesisleri, geniş bir yelpazede çok yüksek konsantrasyonda içinde yeşil kahve çekirdekleri ile bulunan doğal bir phytochemical olduğunu. Bu glikoz sürümü kana, özellikle yemeklerden sonra inhibe olduğu anlaşılmıştır ve dolayısıyla kilo insanlara yardım etmek gibi görünüyor.

Yeşil Kahve Diyet

Klorojenik asit de üretilen, vücut ısı böylece termojenezdeki, enerji için yağ yakma doğal teşvik artırarak vücut yağ kaybı ikna etmek mümkün olabilir. O da üstün antioksidan etkileri nedeniyle yeni yağ hücrelerinin üretimi azaltmak inanılıyor.

Klorojenik asit ince bağırsak tarafından absorbe edilebilir gibi görünüyor ve aslında plazmada alımından sonra tespit edilmedi. Bu klorojenik asit belirli bileşikler bağlamak ve bu nedenle diyet yağ emilimini engel inanılıyor. İnsan ve hayvan çalışmaları ile tutarlı ve yeşil kahve çekirdekleri herhangi bir ağırlık azaltma planı için etkili bir araç olup özellikle pre-obese Yetişkin ağırlığı azaltmada başarılı olabilir öneririz.

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Kaç günde almalı mıyım?

En iyi sonuçları elde etmek için en az 30 dakika her yemekten en az iki kere-de gün önce 800 mg en az almalısınız. Yeşil kahve bir besindir ve hiçbir zararlı yan etkileri çalışmada rapor edilmiş, her yemekten önce 2 kapsül alarak bazı beslenme tavsiye! Bu yüzden saf formu kesinlikle hiçbir katkı maddesi içeren yeşil kahve çekirdeği kapsül veya dolgu maddeleri – satın öneririz saf sağlık tamamen doğal 400 mg yeşil kahve çekirdeği kapsül öneririz.

Yeşil Kahve Diyet

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Ne diğer faydaları yeşil kahve diyet sağlıyor mu?

Genel sağlık – antioksidan çok polifenoller işlevi. Klorojenik asit onlar DNA, böylece mutasyonlar meydana gelen ve daha fazla hastalık önleme zarar verebilir önce kanserojen bileşiklerin çeşitli sınıflar nötralize etmek için gösterilen bir polifenol olduğunu.

Kalp ve damar sağlığı -yüksek homosistein konsantrasyonu kan kardiyovasküler hastalıklar için bir risk göstergesi olduğunu. Klorojenik asit kim klorojenik asit klinik çalışmalar sırasında yutulur toplam plazma homosistein düzeyleri azalmaya yardımcı olduğu gösterilmiştir.

Klorojenik asit aynı zamanda hipertansiyon tedavisi için gösterilmiştir. Serbest radikalleri nötralize ve E vitamini Yenileyici, yeşil kahve çekirdekleri lipid ve LDL yıkımı inhibe böylece en iyi kalp ve damar sağlığı teşvik gösterilmiştir.

Kan basıncı (sistolik ve diyastolik) da klorojenik asit sindirim klinik çalışmalar sırasında önemli ölçüde azaltmak amaciyla göstermiştir. Klinik çalışmalar sırasında test gruplar arasında fark yoktu vücut kitle indeksi ve nabız sayısı, ne de herhangi bir belirgin yan etkileri tespit edildi. Ayrıca düşük yoğunluklu lipoprotein (LDL) veya damar zarar verebilir ve ateroskleroz hızlandırmak kötü kolesterol oksidasyonunu engeller. Bu işlem sınırlama kardiyovasküler hastalığı önlemek düşünülmektedir.

Sağlıklı kan şekeri -klorojenik asit sağlıklı kan şekeri düzeyleri destekleyen olarak lanse edilmiştir. Nüfus çalışmaları birtakım klorojenik asit kullanıcıların önemli ölçüde daha az tip 2 şeker hastası olasılığı olarak belirledi. Daha fazla araştırma glikoz metabolizması klorojenik asit etkisi olarak bunun nedeni önerdi. Glikoz çözünmez glikoz molekülleri uzun, dallı zinciridir glikojen denilen bir polisakkarit karaciğerde depolanır. Glycogenolysis bilinen bir süreç içinde glukoz-6-fosfataz enzim nerede çeşitli organlara dolaşır kana, özgür glikoz serbest bırakır. Glycogenolysis inhibe vücut yağ hücrelerinden enerji alır. Bu kan şekeri, semptomları azaltmak için yardımcı azaltır. Ayrıca, yağ depoları sayısını azaltarak kilo kaybına yol açar.

Kilo kaybı, kalp ve damar sağlığı, sağlıklı kan şekeri düzeyleri ve genel hastalıkların önlenmesi içinde kahve tüm iş sinerjik desteklemek için fasulye antioksidanların yüksek düzeyde nedeniyle kombine yararları daha sağlıklı, daha mutlu ve daha canlı bir sen!

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın