Zaļās Kafijas Diēta

» » Zaļās Kafijas Diēta

Zaļās Kafijas DiētaGreen Coffee Bean Extract ir parādījies, Dr Oz un citi dabas, veselīgu, un efektīvs veids, kā palīdzēt zaudēt šos papildu mārciņas. Green Coffee Bean Extract ir kafijas pupiņas, kas nozīmē, ka tā ir visiedarbīgākais chlorogenic skābes tīrāko un vēl jo drēgnāka forma. Chlorogenic skābe ir galvenā sastāvdaļa, ka pētījumi liecina, palīdz ar cukuru, tauku dedzināšanu un palēninot cukura izplūdi asins plūsmā.

Kāpēc ne tikai dzert kafiju? Pēc vairāk nekā 400 grādiem pēc Fārenheita, lai sagatavotos to, ko mēs mīlam mūsu krūzīšu tiek grauzdētas kafijas pupiņas. Process maina krāsu, aromātu un vissvarīgāk uzturvielu saturu, īpaši vērtīgu un spēcīgs chlorogenic skābe, kas svara zudums padara iespējamu.

Labā ziņa ir tā, ka zaļo kafijas pupiņu ekstraktu kapsulas varat paņemt līdzi savu rīta tasi kafijas uz labāko no abām pasaulēm.

Kas ir zaļo kafijas pupiņu un tā ir efektīva?

Ļoti vienkārši izsakoties, zaļās kafijas pupiņas ir kafijas pupiņas, kas ir svaigi un nav grauzdēti; mēs brūvēt no rīta kafija ir sadedzināts, un tas ir iemesls, kāpēc tas ir brūns, nevis zaļa. Neapstrādātu kafijas pupiņas satur dabiski Chlorogenic skābes, kas ir aktīvas svara zudums barības zaļās kafijas pupiņas sauc nožogotā teritorijā. Grauzdēšanas kafijas pupiņas sagrauj Cholorgenic skābe.

Nesenie klīniskie pētījumi un izmēģinājumi liecina, ka īpaša kombinācija Chologenic skābi un kofeīnu efektīva svara zudums. Vienu konkrētu pētījumu sekoja 16 cilvēkiem (ar ķermeņa masas indekss starp 25 % un 30 %) un vecumā no 22 līdz 46 gadiem. Pētījuma dalībniekiem tika uzraudzīta 22 nedēļas un dalībniekiem diētu un vingrošanu stingri jāuzrauga visā pētījumā. Dalībnieki ēda vidēji 2400 kalorijas dienā, un bija kaloriju izdevumi 400 kaloriju, nekur tuvumā nepieciešams svara zudumu līmeņus.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Kā zaļo kafijas pupiņu uztura darbu?

Svara zudums-zaļo kafijas pupiņu ir bijusi parādīt, lai kavētu tauku uzsūkšanos un arī stimulē tauku metabolismu aknās, aktivizācija gan galveno atbalstītāju svara samazināšanu.

Chlorogenic Acid atrasts zaļās kafijas pupiņas ir dabisks phytochemical, kas atrodams plašas augiem, ar ļoti augstas koncentrācijas zaļās kafijas pupiņas. Tā ir atradusi kavē atbrīvošanu glikoze asinīs, it īpaši pēc maltītes, un, šķiet, palīdz cilvēkiem zaudēt svaru, kā rezultātā.

Zaļās Kafijas Diēta

Chlorogenic skābi, iespējams, var izraisīt ķermeņa tauku zaudējumu, palielinot ķermeņa siltums, kas saražots, tādējādi veicinot thermogenesis dabas enerģiju tauku dedzināšana. Ir arī uzskats, lai samazinātu tās priekšnieks antioksidants ietekme jaunu tauku šūnu rašanos.

Chlorogenic skābes neparādās uzsūcas tievo zarnu un nav faktiski konstatēti plazmā pēc norīšanas. Tiek uzskatīts, ka Chlorogenic skābes var piesaistīt noteiktiem savienojumi un tādējādi kavē uztura tauku uzsūkšanos. Rezultāti saskan ar cilvēku un dzīvnieku pētījumiem un iesaku zaļās kafijas pupiņas ir efektīvs līdzeklis, lai jebkāda svara samazināšanas plānu un var būt īpaši veiksmīgas, samazinot svaru pre-obese pieaugušajiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Cik man jālieto katru dienu?

Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, jums vajadzētu veikt vismaz 800mg vismaz 30 minūtes pirms katras ēdienreizes ir vismaz divas reizes dienā. Jo zaļā kafija ir pārtikas un nav kaitīgas blakusparādības tika ziņots pētījumā, daži dietologi iesaka ņemot 2 kapsulas pirms katras ēdienreizes! Mēs iesakām jums iegādāties vistīrāko zaļo kafijas pupiņu kapsulas, kas satur pilnīgi bez piedevām vai pildvielas-kas ir iemesls, kāpēc mēs iesakām tīru veselību visu dabas 400mg zaļo kafijas pupiņu kapsulas.

Zaļās Kafijas Diēta

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Kādas priekšrocības sniedz zaļās kafijas Diēta?

Vispārējo veselību – daudz polifenolu funkcija kā antioksidanti. Chlorogenic skābe ir polyphenol, kas ir pierādīts, ka neitralizēt vairākās klasēs no kancerogēniem savienojumiem, pirms tie var bojāt DNS, tādējādi novēršot mutācijas parādīšanos un izraisa papildu slimību.

Sirds un asinsvadu veselību – augsta homocysteine koncentrāciju asinīs ir sirds un asinsvadu slimību riska indikators. Ir pierādīts, ka Chlorogenic skābju kopējais plazmas homocysteine līmeņi samazināšanās apēšanai Chlorogenic skābes laikā klīniskajos pētījumos, kuri atbalsta.

Chlorogenic skābe ir pierādīts arī ārstē hipertensiju. Neitralizēt brīvo radikāļu un reģenerējoša E vitamīna, zaļās kafijas pupiņas ir pierādīts, ka kavē lipīdu un ZBL degradācija, tādējādi sekmējot optimālu sirds un asinsvadu veselību.

Asinsspiediens (sistolisko un diastolisko) liecina arī ievērojami samazinātu Chlorogenic skābes norīšana klīnisko pētījumu laikā. Laikā klīniskajos pētījumos, nebija ķermeņa masas indeksu un pulss atšķirība starp testa grupās, kā arī atrastas acīmredzama jebkādas blakusparādības. Tas kavē oksidācijas low-density lipoproteīdu (LDL) vai sliktā holesterīna līmeni, kas var bojāt artērijās un paātrināt ateroskleroze. Ierobežojot šo procesu ir doma, lai palīdzētu novērst sirds un asinsvadu slimības.

Veselīgu asins cukura līmeni -Chlorogenic skābe ir touted kā atbalstīt veselīgu cukura līmeni asinīs. Populāciju pētījumu skaits noteikti Chlorogenic skābes lietotājiem ir būtiski mazāka iespēja iegūt 2. tipa cukura diabētu. Turpmāki pētījumi ierosināja iemesls uzskatīt Chlorogenic skābes ietekmi uz glikozes vielmaiņu. Glikozes tiek saglabāta aknās polisaharīdu sauc glycogen, kas ir gara, sazarotu ķēdi nešķīstošo glikozes molekulas. Process ir pazīstams kā glycogenolysis, enzīma glikozes-6-kinase izlaidumi bezmaksas glikoze vērā asinsritē, kur tas cirkulē dažādos orgānos. Ja glycogenolysis tiek kavēta, ķermeņa izpaužas savas enerģijas no tauku šūnām. Tas samazina asins glikozes līmeni, tādējādi palīdzot samazināt simptomus. Arī tauku veikalos skaita samazināšanu noved pie svara zudums.

Kombinētās priekšrocības svara zudums, sirds un asinsvadu veselību, veselīgu asins cukura līmeni un vispārējo slimību profilaksei, jo augsta līmeņa antioksidantiem, zaļās kafijas pupiņas visi strādā sinerģiski atbalstīt veselīgāku, laimīgāki un dzīvākas jums!

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa