Žalios Kavos Dieta

» » Žalios Kavos Dieta

Žalios Kavos DietaŽaliosios kavos pupelių ekstraktas buvo įtraukti Dr Oz ir kt. kaip natūralus, sveikas, ir veiksmingas būdas padėti mesti tuos antsvorio. Žaliosios kavos pupelių ekstraktas yra gryniausia ir rawest kaip kavos pupelių, o tai reiškia, jis yra stiprus chlorogenic rūgšties. Chlorogenic rūgštis yra pagrindinis ingredientas, kad tyrimai rodo padeda su cukraus, riebalų deginimas ir lėtėja su išleidimo cukraus į kraują.

Kodėl ne tiesiog išgerti kavos? Kavos pupelės yra skrudintų ne daugiau nei 400 laipsnių pagal Celsijų parengti už ką mes mėgstame mūsų puodeliai. Procesas keičia spalvą, aromatą ir svarbiausia apie produktų maistinį turinį, ypač vertingas ir stiprus chlorogenic rūgštimi, kuri yra kas daro svorio įmanoma.

Džiugu, kad jūs galite pasiimti žalios kavos pupelių ekstraktas kapsulės su savo ryte puodelis kavos už geriausią iš abiejų pasaulių.

Kas yra žaliosios kavos pupelių ir tai veiksmingai?

Labai trumpai, žalios kavos pupelės yra kavos pupelių, kad yra švieži ir ne buvo skrudintas; Mes užvirinti ryte kava buvo Skrudinta ir todėl ji yra rudos spalvos, o ne žalia. Žalios kavos pupelės natūraliai yra junginys, vadinamas Chlorogenic rūgštimi, kuri yra aktyvus svorio junginys, žalios kavos pupelės. Skrudinant kavos pupelių sunaikina Cholorgenic rūgšties.

Naujausi klinikiniai tyrimai ir bandymai parodė, kad konkrečios Chologenic rūgšties ir kofeino derinys yra veiksmingas svorio netekimas. Vieno konkretaus tyrimo po 16 žmonių (su kūno masės indeksas tarp 25 % ir 30 %) ir 22-46 metų amžiaus. Tyrimo dalyviai buvo stebimas 22 savaites ir dalyvių mitybos ir mankštos buvo griežtai stebimi per visą tyrimą. Dalyviai vidutiniškai valgė 2400 kalorijų per dieną ir turėjo kalorijų išlaidų, 400 kalorijų, niekur – būtina dėl svorio lygius.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kaip veikia žalios kavos pupelių dietos?

Svorio netekimas – žalios kavos pupelės buvo Rodyti slopina riebalų absorbciją ir taip pat skatinti riebalų metabolizmą kepenyse, aktyvinimo abiejų pagrindinių rėmėjų svoriui mažinti.

Chlorogenic rūgštis, rastas, žalios kavos pupelės yra natūralus phytochemical, randamas įvairiausių augalų, su labai didelės koncentracijos, žalios kavos pupelės. Ji buvo nustatyta, kad slopina gliukozės išsiskyrimą į kraują, ypač po valgio, ir atrodo, kad padeda žmonėms sublogti todėl.

Žalios Kavos Dieta

Chlorogenic rūgštis taip pat galėtų sukelti kūno riebalų nuostolių padidinti kūno šilumos pagaminti, taip skatinant termogenezę, gamtos deginant riebalus. Jis taip pat yra manoma, kad sumažinti ir naujų riebalų ląstelių dėl jos pranašesnis antioksidantas poveikį.

Chlorogenic rūgšties neatrodo būti absorbuojamas plonojoje žarnoje ir yra faktiškai neaptiktas plazmoje po valgio prarijus bakterijas. Manoma, kad Chlorogenic rūgštis gali susieti su tam tikrų junginių ir todėl trukdo maisto riebalų absorbciją. Rezultatai sutampa su žmogaus ir gyvūnų tyrimai ir pasiūlyti žalios kavos pupelės yra veiksminga priemonė bet svorio mažinimo planą ir gali būti specialiai pavyko sumažinti svorio pre-obese suaugusiems.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kiek turėtų vartoti per dieną?

Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, jums turėtų būti ne mažiau kaip 800mg bent 30 minučių prieš kiekvieną valgį bent du kartus per dieną. Nes Žalioji kava yra maistas ir jokių žalingų šalutinių poveikių buvo pranešta apie tyrimo, kai kurie mitybos specialistai rekomenduoja imtis 2 kapsules prieš kiekvieną valgį! Mes rekomenduojame, kad jūs perkate gryniausio pavidalo žalios kavos pupelės kapsulės, kurių sudėtyje yra visiškai be jokių priedų ir užpildų-tai kodėl mes rekomenduojame gryno sveikatos all-natural 400mg žaliosios kavos pupelių kapsulės.

Žalios Kavos Dieta

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kokios kitos naudos neteikia žalios kavos dietos?

Bendrą sveikatą – daug polifenolių funkcija kaip antioksidantai. Chlorogenic rūgštis yra polifenolių, kad buvo įrodyta, kad neutralizuoti keleto klasių kancerogeninių junginių prieš jiems DNR, tokiu būdu užkertant kelią mutacijų ir sukelia ligos.

Širdies ir kraujagyslių sveikatą – didelis homocisteino koncentracija kraujyje yra rizikos rodiklis, širdies ir kraujagyslių ligos. Chlorogenic rūgštis buvo įrodyta pagalba sumažėjo bendras plazmos homocisteino lygį tiems, kurie praryti Chlorogenic rūgšties klinikinių tyrimų metu.

Chlorogenic rūgštis taip pat buvo įrodyta, gydymas hipertenzija. Neutralizuoja laisvuosius radikalus ir Atstatantis vitamino E, žalios kavos pupelės buvo įrodyta slopina lipidų ir MTL skilimo, tokiu būdu skatinti optimalų širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Kraujospūdis (Sistolinis ir diastolinis) taip pat parodė žymiai mažėjo per klinikinių tyrimų metu, Chlorogenic rūgšties prarijus. Klinikinių tyrimų metu nėra kūno masės indeksas ir Pulsas skirtumo tarp tyrimo grupių, taip pat Neaptikta jokio akivaizdaus šalutinio poveikio. Jis taip pat slopina oksidacijos mažo tankio lipoproteinų (MTL), arba blogojo cholesterolio, kad gali pažeisti arterijas ir paspartinti aterosklerozės. Apriboti šį procesą manoma, padeda išvengti širdies ir kraujagyslių ligų.

Sveiką kraujo cukraus kiekis -Chlorogenic rūgštis buvo touted kaip remti sveiką kraujo cukraus kiekį. Nemažai gyventojų tyrimai nustatė Chlorogenic rūgšties vartotojams yra žymiai mažesnė tikimybė gauti 2 tipo cukriniu diabetu. Dar tyrimai parodė, dėl šios priežasties yra Chlorogenic rūgšties poveikį gliukozės metabolizmą. Gliukozės saugomas kepenyse, polisacharidas vadinamas glikogeno, kuris yra ilgas, šakotos grandinės netirpių gliukozės molekulių. Procesas žinomas kaip glikogenolizę, fermento gliukozės-6-fosfatazės spaudai nemokama gliukozė į kraują, kur jis cirkuliuoja įvairiuose organuose. Jei glikogenolizę yra slopinamas, organizmas gauna savo energiją iš riebalų ląstelių. Tai sumažina gliukozės kiekį kraujyje, padeda sumažinti simptomus. Be to, sumažinti riebalų atsargas lemia svorio.

Bendra nauda svorio, širdies ir kraujagyslių sveikatą, sveiką kraujo cukraus kiekį ir bendrą ligų prevencijos dėl aukšto lygio antioksidantų, žaliosios kavos pupelės visos veikia sinergistiškai remti sveikesni, laimingesni ir labiau energingas jums!

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė