Zelená Káva Strava

» » Zelená Káva Strava

Zelená Káva StravaZelené kávové zrno extrakt bol vystupoval v Dr Oz a iné ako prírodné, zdravé, a účinný spôsob, ako pomôcť stratiť tie extra libier. Zelené kávové zrno extrakt je najčistejšie a najbežnejšej forme kávových bôbov, čo znamená, je to najúčinnejší na kyselinu chlorogenová. Chlorogenová kyselina je kľúčovou zložkou, ktoré štúdie ukazujú pomáha s pálenie cukru, tuku a spomalenie uvoľnenie cukru do krvného obehu.

Prečo nie len piť kávu? Kávové zrná sú pražené na viac ako 400 stupňov Fahrenheita pripraviť na to, čo milujeme naše poháre. Proces zmení farbu, arómu a najdôležitejšie nutričný obsah, osobitne cenné a silný chlorogenová čo je, čo umožňuje chudnutie.

Dobrou správou je, že môžete mať zelenej kávy fazule extrakt kapsule s svojej rannej šálka kávy to najlepšie z oboch svetov.

Čo je zelené kávové zrno, a je to efektívne?

Veľmi jednoducho povedané, zelené kávové zrná sú kávové zrná, ktoré sú čerstvé a nie boli pečené; bola pražená káva môžeme variť v dopoludňajších hodinách, a to je dôvod, prečo to hnedý, ako zelená. Surové kávových zŕn prirodzene obsahujú zlúčeninu zvanú chlorogenová kyselina, ktorá je aktívna chudnutie zlúčeniny v zelených kávových zŕn. Praženie kávových zŕn ničí Cholorgenic kyseliny.

Nedávne klinické štúdie a pokusy ukázali, že Špecifická kombinácia Chologenic kyseliny a kofeínu sú účinné pre chudnutie. Jednu osobitnú štúdiu nasleduje 16 ľudí (s index telesnej hmotnosti medzi 25% až 30%) a medzi 22 až 46 rokov. Účastníci štúdie boli monitorované 22 týždňov a účastníci diéty a cvičenia boli prísne monitorovaný počas celého štúdia. Účastníci jedli v priemere 2400 kalórií denne a mal kalórií výdavky 400 kalórií, nikde v blízkosti úrovne potrebných pre chudnutie.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky

Ako funguje zelené kávové zrno strava?

Chudnutie-zelené kávové zrno bolo ukázať inhibujú vstrebávanie tukov a tiež stimulovať Aktivácia metabolizmu tukov v pečeni, obaja hlavní podporovatelia zníženie hmotnosti.

Chlorogenová kyselina nájdené v zelenej kávy fazule je prírodný phytochemical ktorý sa nachádza v širokú škálu rastlín, s veľmi vysokými koncentráciami v zelených kávových zŕn. Bolo zistené, že bráni uvoľneniu glukózy do krvi, najmä po jedle, a zdá sa, že pomoc ľuďom chudnúť ako výsledok.

Zelená Káva Strava

Chlorogenová kyselina môže byť tiež schopný prinútiť telo tukov zvýšením telesné teplo vyrobené, teda podporovať termogenézu, prirodzené spaľovanie tukov na energiu. To je tiež veril k zníženiu tvorby nových tukových buniek z dôvodu jeho vynikajúce anti-oxidant účinky.

Chlorogenová kyselina sa nezdá byť absorbované tenkého čreva a nie je skutočne zistená v plazme po požití. To je veril, že chlorogenová kyselina môže viazať na určité zlúčeniny a preto bráni vstrebávanie tukov v potrave. Výsledky sú konzistentné s ľudské a zvieracie štúdie a navrhnúť zelené kávové zrná sú účinným nástrojom pre akékoľvek pláne zníženie hmotnosti a môžu byť zvlášť úspešné pri znižovaní hmotnosti v pre-obese dospelí.

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky

Koľko by som mal brať denne?

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, mali by sa minimálne 800mg najmenej 30 minút pred každým jedlom najmenej dva krát za deň. Pretože zelenej kávy je jedlo a žiadne škodlivé vedľajšie účinky boli hlásené v štúdii, niektorí odborníci na výživu odporúčajú užívať 2 kapsule pred každým jedlom! Doporučujeme Vám kúpiť najčistejšiu formu zelené kávové zrno kapsule, ktoré obsahujú absolútne žiadne prísady alebo plnivá – to je dôvod, prečo odporúčame čistého zdravia all-prírodné 400mg kapsuly zelené kávové zrno.

Zelená Káva Strava

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky

Aké ďalšie výhody poskytuje Zelená káva strava?

Celkový zdravotný stav – mnoho polyfenoly fungujú ako antioxidanty. Chlorogenová kyselina je polyfenolov, ktoré bolo preukázané, že neutralizovať niekoľko tried karcinogénnymi zlúčeninami skôr, než oni môžu poškodiť DNA, čím sa predíde mutácie výskytu a spôsobuje ďalšie ochorenia.

Kardiovaskulárne zdravie – koncentrácie vysoké homocysteínu v krvi je ukazovateľom rizika kardiovaskulárnych ochorení. Chlorogenová kyselina bolo preukázané, že pomoc v znížení celkovej plazmatické hladiny homocysteínu u tých, ktorí požití chlorogenová počas klinických štúdií.

Chlorogenová kyselina bolo preukázané aj pri liečbe hypertenzie. Neutralizácii voľných radikálov a regenerovať vitamín E, zelenej kávy fazule bolo preukázané, že inhibujú lipidov a LDL degradáciu, čím podporujú optimálne kardiovaskulárne zdravie.

Krvný tlak (systolický a diastolický) tiež preukázané, že pokles výrazne počas klinických štúdií chlorogenová kyselina požití. Počas klinických štúdií, tam bol žiadny rozdiel v tepovej frekvencie a index telesnej hmotnosti testu skupinách, ani neboli zistené žiadne viditeľné vedľajšie účinky. To tiež bráni oxidácii low-density lipoprotein (LDL), alebo zlý cholesterol, ktoré môžu poškodiť cievy a urýchliť aterosklerózy. Obmedzenie tohto procesu je myšlienka pomôcť predísť kardiovaskulárnych ochorení.

Zdravé hladiny cukru v krvi – chlorogenová kyselina sa vychvaľuje ako podporuje zdravú hladinu cukru. Niektoré populačné štúdie identifikované chlorogenová kyselina užívateľov ako podstatne menej pravdepodobné, že dostanete cukrovku typu 2. Ďalší výskum navrhol dôvodom ako chlorogenová účinky na metabolizmus glukózy. Glukózy je uložená v pečeni v polysacharid nazýva glykogénu, ktorý je dlhý, rozvetvené reťazca molekúl nerozpustné glukózy. V procese známom ako glykogenolýzy, enzýmu glukóza-6-fosfatázy uvoľňuje voľný glukózy do krvného riečišťa, kde to koluje do rôznych orgánov. Ak je potlačený glykogenolýzy, telo dostane svoju energiu z tukových buniek. To znižuje hladinu glukózy, pomáha znížiť symptómy. Tiež znižuje počet tukových zásob vedie k chudnutiu.

Kombinované výhody chudnutie, kardiovaskulárne zdravie, zdravú hladinu cukru v krvi a celkové prevenciu dôsledku vysokej hladiny antioxidantov v zelených kávových zŕn všetky práce synergicky podporovať zdravší, šťastnejší a živšie vás!

Kliknite tu kúpiť zelenej kávy výpis z oficiálnej webovej stránky