Zielona Kawa Dieta

» » Zielona Kawa Dieta

Zielona Kawa DietaGreen Coffee Bean ekstrakt ma był opisywany przez Dr Oz i innych jako naturalne, zdrowe i skuteczny sposób, aby pomóc tracić tych dodatkowych kilogramów. Green Coffee Bean Wyciąg jest najczystsza i rawest formie kawę, co oznacza, że jest to najskuteczniejsza w Kwas chlorogenowy. Kwas chlorogenowy jest kluczowym składnikiem, który pomaga badania pokazują ze spalania cukrów, tłuszczów i spowolnienie wydania cukru do krwi.

Dlaczego nie po prostu pić kawy? Kawa jest palona w ponad 400 stopni Celsjusza, aby przygotować się na to, co kochamy w nasze kubki. Proces zmienia kolor, zapach i co najważniejsze treści odżywcze, konkretnie Kwas chlorogenowy cenne i silnym, która jest, co sprawia, że odchudzanie jest możliwe.

Dobrą wiadomością jest to, że można zrobić zielone ziarno kawy kapsułki ekstrakt z z porannym kubkiem kawy za najlepsze z obu światów.

Co to jest Green Coffee Bean i to jest skuteczne?

Bardzo Upraszczając, Zielona kawa są ziarna kawy, które są świeże i nie był palony; kawa nam zaparzyć rano był palony i dlatego to jest brązowy, a nie zielony. Surowe ziarna kawy naturalnie zawiera związek o nazwie Kwas chlorogenowy, które jest aktywne odchudzanie złożonych w zielonych ziaren kawy. Prażenia ziaren kawy, niszczy kwas Cholorgenic.

Najnowsze badania kliniczne i badania wykazały, że szczególne połączenie kwasu Chologenic i kofeiny są skuteczne na odchudzanie. Badaniu po 16 osób (z indeksem masy ciała między 25% i 30%) i od 22 do 46 lat. Uczestników badania były monitorowane przez 22 tygodnie i uczestników diety i ćwiczeń były ściśle monitorowane przez cały okres badania. Uczestnicy jedli średnio 2400 kalorii dziennie i miał wydatki kalorii 400 kalorii, nigdzie w pobliżu poziomu niezbędne dla utraty wagi.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Jak działa Green Coffee Bean diety?

Utrata masy ciała – Green Coffee Bean został Pokaż hamuje wchłanianie tłuszczów i stymulować ten aktywacja metabolizmu tłuszczu w wątrobie, zarówno głównych zwolenników redukcji masy ciała.

Kwas chlorogenowy, znajduje się w zielonych ziaren kawy jest naturalnym fitochemiczne, który znajduje się w szeroki wachlarz roślin, o bardzo wysokim stężeniu w zielonych ziaren kawy. Stwierdzono hamują uwalnianie glukozy do krwi, szczególnie po posiłkach i wydaje się pomóc ludziom w wyniku utraty wagi.

Zielona Kawa Dieta

Kwas chlorogenowy mogą również być w stanie wywołać utratę tłuszczu ciała poprzez zwiększenie ciepłoty ciała, produkowane, pobudzając w ten sposób termogenezę, naturalne spalanie tłuszczu na energię. Uważa się również do zmniejszenia powstawania nowych komórek tłuszczowych ze względu na jego lepsze przeciwutleniacz skutki.

Kwas chlorogenowy nie wydają się być wchłania się przez jelita cienkiego i nie jest rzeczywiście wykryto w osoczu po spożyciu. Uważa się, że Kwas chlorogenowy można powiązać niektórych związków i dlatego utrudniają wchłanianie tłuszczu w diecie. Wyniki są zgodne z ludzi i zwierząt, badania i zaproponować Zielona kawa są skutecznym narzędziem dla każdego planu redukcji wagi i może być szczególnie skuteczne w zmniejszaniu wagi w pre-obese dorosłych.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Ile należy przyjmować dziennie?

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, należy przyjmować minimum 800mg co najmniej 30 minut przed każdym posiłkiem, co najmniej dwa razy dziennie. Ponieważ kawy zielonej żywności i w badaniu odnotowano żadnych szkodliwych skutków ubocznych, Niektórzy dietetycy zalecają, biorąc 2 kapsułki przed każdym posiłkiem! Zaleca się, że można kupić najczystsza forma Green Coffee Bean kapsułki, które zawierają absolutnie bez dodatków lub wypełniaczy – dlatego zalecamy Pure Health wszystko naturalny 400mg kapsułki zielona fasola.

Zielona Kawa Dieta

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Jakie inne korzyści daje Zielona kawa dieta?

Ogólny stan zdrowia – wiele funkcji polifenole jako przeciwutleniacze. Kwas chlorogenowy jest polifenoli, które wykazano, aby zneutralizować kilka klas związków rakotwórczych, zanim mogą uszkodzić DNA, zapobiegając w ten sposób mutacji występujących i powoduje dalsze choroby.

Układ sercowo-naczyniowy -homocysteiny wysokie stężenia we krwi jest wskaźnik ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Kwas chlorogenowy wykazano pomoc w zmniejszenie całkowitego stężenia homocysteiny, którzy spożywana Kwas chlorogenowy podczas badań klinicznych.

Kwas chlorogenowy wykazano również w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Przez neutralizację wolnych rodników i regeneracji witaminy E, Zielona kawa wykazano, że hamuje lipidów i degradacji LDL, promując w ten sposób optymalne zdrowie układu sercowo-naczyniowego.

Ciśnienie krwi (skurczowego i rozkurczowego) ma się zmniejszyć znacznie podczas badań klinicznych przyjmowania Kwas chlorogenowy. Podczas badań klinicznych nie było różnicy w wskaźnik masy ciała i tętno pomiędzy grupy badanej, ani wykryto jakieś widoczne skutki uboczne. Hamuje utlenianie lipoprotein o małej gęstości (LDL), lub zły cholesterol, który może uszkodzić tętnice i przyspieszenia miażdżycy. Ograniczenie tego procesu jest myśl aby pomóc w zapobieganiu chorób sercowo-naczyniowych.

Zdrowy poziom cukru we krwi – Kwas chlorogenowy był reklamowany jako wspieranie poziom cukru we krwi. Szereg badań populacji określonych użytkowników Kwas chlorogenowy jest znacznie mniej prawdopodobne, aby uzyskać cukrzycy typu 2. Dalsze badania sugerują, powodem tego jako skutki Kwas chlorogenowy na metabolizm glukozy. Glukoza jest magazynowana w wątrobie w polisacharydów o nazwie glikogen, który jest długi, rozgałęziony łańcuch cząsteczek glukozy nierozpuszczalne. W proces znany jako glycogenolysis enzymu glukozy-6-fosfatazy uwalnia wolne glukozy do krwiobiegu, gdzie to krąży na różnych narządów. Jeśli glycogenolysis jest hamowana, ciało dostaje jego energii z tłuszczu komórek. To obniża poziom glukozy we krwi, pomaga zmniejszyć objawy. Również zmniejszenie liczby tłuszczowej prowadzi do utraty wagi.

Połączeniu korzyści utrata masy ciała, układ sercowo-naczyniowy, poziom cukru we krwi i ogólnej profilaktyki ze względu na wysoki poziom antyoksydantów w zielonych ziaren kawy wszystkie działają synergistycznie do obsługi zdrowsze, szczęśliwsze i bardziej żywe ty!

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej